Jak korzystać z kalkulatora na Apple iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max

Są chwile, kiedy nie masz kalkulatora wokół i nie chcesz przejść przez stres przy użyciu głowy. Kiedy znajdziesz się w tej sytuacji, zawsze możesz polegać na smartfonie. Na telefonie iPhone 11/ 11 Pro/11 Pro Max znajduje się wbudowany kalkulator.

Chociaż możesz zdecydować się na aplikację innej firmy, możesz najpierw wypróbować aplikację w telefonie. Kalkulator na telefonie iPhone może wydawać się aplikacją. Jest to jednak widżet. Jak tylko odkryjesz pozycję tego widżetu, zawsze możesz z niego skorzystać.

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak korzystać z aplikacji kalkulatora na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

 

Jak korzystać z kalkulatora na Apple iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max

Wykonaj poniższe czynności, aby skorzystać z kalkulatora na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 1 Pro Max:

1. Odblokowuj iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max
2. Przesuń palcem od dołu ekranu. Pomoże to rozszerzyć menu
3. Znajdź ikonę kalkulatora pozycjonowana w menu
4. Pobierz go, dotykając go raz.

Jeśli masz problemy z widocznością, możesz chcieć trzymać iPhone’a poprzecznie. Po zakończeniu wyświetlacz stanie się poziomy. Dzięki temu wszystkie funkcje, a także alternatywy widżetu kalkulatora będą łatwo zauważalne, ponieważ zwiększą rozmiar podczas korzystania z aplikacji kalkulatora na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Następną rzeczą, którą należy zrobić, to przetestować klasyczne operacje. Możesz również zdecydować się na skorzystanie ze złożonych funkcji, takich jak korzeń, cosine, sinus, styczna itp.
Gdy skończysz z tym, możesz również zdecydować się na aplikację kalkulatora innej firmy.

 

Wypróbowanie aplikacji kalkulatora innej firmy dla iPhone’a 11/11 Pro/11 Pro Max może pomóc ci dokonać dobrego porównania i wyboru, który uważasz za idealny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *