Jak korzystać z iPhone’a 7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE Multi Window i widoku podzielonego ekranu

Dla tych, którzy posiadają iPhone 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus / SE, prawdopodobnie już wiesz o wielkich nowych funkcjach, które są dostępne na tym smartfonie. Ale jedną z funkcji, o których wiele osób nie wie, jest użycie trybu wielookiełowego i trybu podzielonego ekranu, aby wyświetlić wiele aplikacji jednocześnie.

Ta funkcja podzielonego ekranu na iPhone 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus / SE ułatwia wielozadaniowość bez konieczności przełączania się między aplikacjami. Ale zanim zaczniesz korzystać z tych funkcji, musisz włączyć Multi Window i Split Screen na iPhone 7/ 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus / SE. Poniższe instrukcje nauczą Cię, jak włączyć tryb wielu okien i widok podzielonego ekranu. Następnie wykonaj kroki, jak rozpocząć korzystanie z tych funkcji na smartfonie.

 

Włączanie podzielonego ekranu na iPhonie 7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE
1. Włącz smartfon.
2. Dotknij aplikacji Ustawienia.
3. Dotknij wyświetlacza & Jasność.
4. Wybierz widok spod sekcji POWIĘKSZENIE WYŚWIETLACZA.
5. Wybierz opcję Powiększony.
6. Wybierz na zestaw.
7. Dotknij opcji “Użyj powiększonego”.

 

Po wykonać powyższe kroki, będziesz wiedzieć, jak włączyć Multi Window i split screen na iPhone 7/ 7 Plus / 6s / 6s Plus / 6 / 6 Plus / SE. Gdy ta funkcja jest włączona, można wielozadaniowość i uruchomić kilka różnych aplikacji w tym samym czasie bez konieczności przełączania się między aplikacjami na smartfonie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *