Jak korzystać z czytnika linii papilarnych w Galaxy S20

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, możesz nie wiedzieć o czujniku odcisków palców. Ten czytnik linii papilarnych w Galaxy S20 umożliwia korzystanie z Samsung lub Android Pay i logowanie się do aplikacji lub stron internetowych za pomocą odcisku palca jako hasła.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z czujnika odcisków palców w Galaxy S20, przejdź do Ustawienia > Ekran blokady i zabezpieczenia > Typ blokady ekranu > Odciski palców i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby włączyć i skonfigurować skaner linii papilarnych w Galaxy S20. Później możesz wrócić i dodać więcej odcisków palców lub usunąć odciski palców, które będą pasować do czytnika linii papilarnych Galaxy S20.

Głównym powodem, dla którego chcesz wiedzieć, jak skonfigurować odczyt odcisków palców Galaxy S20, jest możliwość odblokowania smartfona jedną ręką za pomocą kciuka. Innym powodem, dla którego powinieneś używać skanera linii papilarnych w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, jest to, że chcesz wpisać różne hasła podczas przeglądania internetu za pomocą strony logowania lub pobierania różnych aplikacji w celu zweryfikowania konta Samsung. Poniżej znajduje się przewodnik, jak skonfigurować ulepszony czujnik odcisków palców Galaxy S20.

Konfigurowanie czujnika linii papilarnych

Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus ułatwiają ochronę smartfona za pomocą nowego i ulepszonego wbudowanego skanera linii papilarnych na obu nowych smartfonach firmy Samsung. Aby odblokować urządzenie, nie musisz zadzierać z żadnymi hasłami ani wzorami. Jest prosty w użyciu i prosty w konfiguracji po raz pierwszy.

1. Włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2. Przejdź do ekranu blokady i zabezpieczeń w ustawieniach

3. Wybierz na odcisk palca, a następnie +Dodaj odcisk palca

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aż 100% odcisku palca zostało zeskanowane

5. Konfigurowanie hasła kopii zapasowej

6. Wybierz ok, aby włączyć blokadę linii papilarnych

7. Teraz, aby odblokować telefon, wystarczy przytrzymać palec na przycisku startowym

Jeśli Twój Galaxy S20 lub Galaxy S20 zostanie skradziony, skaner linii papilarnych może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa twoich danych osobowych, ale nie zwróci telefonu.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *