Jak korzystać z automatycznego odrzucania na Samsung Note 20

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy Note 20, możesz wiedzieć, jak używać automatycznego odrzucania dla osoby lub od nieznanych rozmówców. Może być kilka powodów, dla których chcesz zablokować połączenia na Galaxy Note 20, zwłaszcza, że coraz więcej spamerów i telemarketerów kontaktuje się teraz z ludźmi na swoich smartfonach.

 

Samsung odnosi się do blokowania połączeń jako “odrzucenie”, więc będziemy używać tego terminu zamiennie z “bloku”. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz zablokować połączenia na Samsung Note 20.

Jak zablokować połączenia od wszystkich nieznanych rozmówców

Jednym z głównych problemów jest to, że Samsung Galaxy Note 20 odbiera połączenia z nieznanych numerów. Najlepszym sposobem na zablokowanie tych połączeń jest przejście do “Listy automatycznego odrzucania” i wybranie opcji blokowania połączeń od “Nieznanych rozmówców” w Samsung Note 20. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć gogle i nie będziesz już przeszkadzał dzwoniącym, którzy blokują ich przychodzący numer.

 

Jak zablokować połączenia od pojedynczego rozmówcy

Inną metodą, której możesz użyć do zablokowania indywidualnego numeru lub kontaktu w Galaxy Note 20, jest przejście do aplikacji Telefon. Naciśnij dziennik połączeń i wybierz numer, który chcesz zablokować. Następnie wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Dodaj do automatycznego odrzucania listy.”

 

Jak zablokować połączenia z listy automatycznego odrzucania

Częstym sposobem blokowania połączeń na Samsung Note 20 jest przejście do samej aplikacji Telefon. Po przejściu do aplikacji Telefon wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Ustawienia”. Drugą opcją na liście powinno być “Odrzucenie połączenia”. Właśnie tam zmierzamy. Więc dotknij. Teraz naciśnij “Automatyczna lista odrzucenia”.
Po przejściu na tę stronę możesz wprowadzić numer telefonu lub kontakt, aby zablokować na Galaxy Note 20. Ponadto, jeśli ktoś zablokował w przeszłości, te liczby pojawią się również tutaj, więc jest to łatwe miejsce, aby usunąć ludzi z listy odrzucenia, jeśli chcesz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *