Jak dostosować ekran blokady w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz dostosować ekran blokady. Gdy przejdziesz do dostosowywania ekranu blokady, możesz usunąć widżety, których nie używasz, i dodać inne, których chcesz użyć, aby uczynić telefon bardziej dostosowywalnym.

W poniższym przykładzie wyjaśnimy, jak włączyć i wyłączyć ikony widżetów pogodowych, które pokazują aktualną pogodę w lokalizacji, w której się znajdujesz. Ta funkcja jest częścią standardowych ustawień Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, ale dla tych, którzy nie używają ikony pogody na ekranie blokady, możesz wyłączyć tę funkcję. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak włączyć lub wyłączyć symbol pogody w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, które będą również działać z innymi ikonami, takimi jak zegar i funkcje efektu wizualnego.

 

Jak dostosować ekran blokady w Galaxy S20:

1. Włącz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

2. Na ekranie głównym przejdź do strony Aplikacje.

3. Przeglądaj i wybierz ustawienia.

4. Wybierz na ekranie blokady.

5. Wybierz opcję Zablokuj ekran.

6. Zaznacz lub wyczyść pole wyboru Pogoda, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję

7. Wybierz przycisk Początek, aby powrócić do trybu czuwania.

Jeśli wybierzesz tę opcję, po zablokowaniu telefonu zobaczysz, że pojawią się tam informacje o pogodzie pokazujące temperaturę i aktualną lokalizację. Jeśli chcesz wyłączyć ikonę pogody na ekranie blokady, nie będziesz już tak na ekranie blokady Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *