Jak czytać tekst na Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8 + Plus

Jedną z najlepszych funkcji smartfona Galaxy S8 i Galaxy S8+ Plus jest jego zdolność do czytania tekstu. Galaxy S8 może odczytywać teksty na głos za pomocą dyktowania. A to wszystko jest naprawdę łatwe. W innych smartfonach musisz udać się do Sklepu Google Play, a następnie pobrać aplikację o nazwie Text-to-Speech, aby odczytywać teksty głośno dla Ciebie, ale nie w Twojej Galaktyce.

Funkcje Galaxy S8 i Galaxy S8+ Plus pozwalają na głośne odczytanie tekstów. Oznacza to, że funkcja może mówić tłumaczenia, czytać książkę dla Ciebie i tak wiele innych niesamowitych rzeczy. Co jeszcze bardziej fajne w składniku tekstu czytać jest to, że można nawet ustawić Galaxy S8 do dowolnego języka swoich preferencji oprócz angielskiego bez większych kłopotów.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, jak skonfigurować Galaxy S8 lub Galaxy S8+ Plus, aby czytać teksty na głos.

 

Pierwsze galaxy S8 do odczytu tekstów dla Ciebie
1. Włącz galaxy S8
2. Ustaw galaktykę na ekranie głównym
3. Przeglądaj ustawienia
4. Następnie przejdź do systemu
5. Wybierz język & wejście
6. Wybierz aparat zamiany tekstu na mowę, który chcesz nabyć. Albo z;
• Silnik Google TTS i
• Silnik Samsung TTS
7. Obok wyszukiwarki znajduje się znak Ustawienia. Hit it.
8. Następnie wybierz pozycję Zainstaluj dane głosowe
9. Naciśnij przycisk pobierz
10. Następnie poczekaj, aż pakiet językowy zostanie pobrany
11. Następnie naciśnij przycisk Wstecz
12. Następnie przejrzyj preferowany język i ustaw go.

Należy jednak pamiętać, że ta funkcja Galaxy S8 nie jest odpowiednia dla osób niedowidzących, ponieważ Galaxy S8 mówi wszystko, co robisz w czasie rzeczywistym, takie jak ekran menu, na którym się znajdujesz lub gdzie dotykasz, a także to, co mówią Twoje powiadomienia.

Po zastosowaniu powyższych wskazówek ustaw telefon na ekran główny, a następnie przejdź do aplikacji i wybierz syfon. Przejrzyj klawisz Ostatnie aplikacje i wybierz pozycję Ustaw włączony tryb jazdy. Aby wyłączyć tryb jazdy, naciśnij ponownie klawisz Ostatnie aplikacje, a następnie naciśnij przycisk Ustaw tryb jazdy wyłączony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *