Huawei P20 ciągle się restartuje: Uzyskaj pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów

Istnieje kilka doniesień, że Huawei P20 ciągle restartuje się w kółko, nie napotykając wcześniejszych problemów. Podobnie, Huawei P20 może również nagle wyłączyć bez ostrzeżenia. Jeśli widzisz taki problem na smartfonie, najlepszym sposobem jest znalezienie dowolnego technika Huawei wokół, aby rozwiązać problem. Jednak, gdy nadal widzisz, że p9 pokazuje logo Huawei po ponownym uruchomieniu, możesz również wypróbować rozwiązanie, które omówimy później, aby rozwiązać problem z ponownym uruchomieniem Huawei.

Nadal można zaoszczędzić trochę pieniędzy na gwarancji, nawet gdy Huawei P20 zostanie poważnie uszkodzony i nadal jest ponownie uruchamiany. Jeśli Twój Huawei P20 nadal zamraża, wyłącza lub uruchamia ponownie, możesz mieć wsparcie Huawei, sprawdź Huawei P20.

Uszkodzona bateria, która nie jest do jego wydajności lub nowej instalacji aplikacji może również powodować problem, że Huawei P20 twarze. Możliwe jest również awaria smartfona z powodu złego oprogramowania układowego. Gdy zobaczysz, że Twój Huawei P20 kontynuuje ponowne uruchamianie, możesz go naprawić na dwa sposoby.

System operacyjny Android powoduje, że Huawei P20 do ponownego uruchamiania
Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego może być głównym powodem, dla którego Twój Huawei P20 ciągle restartuje się lub restartuje. W takim przypadku musisz przywrócić ustawienia fabryczne na Huawei P20, wykonując poniższy przewodnik, jak przywrócić ustawienia fabryczne Huawei P20.
Pierwszą rzeczą do zapamiętania przed jest utworzenie kopii zapasowej wszystkich przydatnych danych, które p9 posiada przed wyruszeniem w misję resetowania fabryki, która może pomóc rozwiązać problem resetowania smartfona. Jest to kluczowe, ponieważ wszystko, co ma smartfon, zostanie usunięte zaraz po zakończeniu resetowania ustawień fabrycznych w Huawei P20.

Aplikacja jest odpowiedzialna za nagłe ponowne uruchomienie
Niektórzy użytkownicy nie są świadomi tego, co robi tryb awaryjny. Dzięki temu trybowi użytkownicy mogą bezpiecznie usuwać błędy lub odinstalowywać aplikacje, gdy Huawei P20 znajduje się w tym środowisku. Możesz również użyć trybu awaryjnego, gdy Huawei P20 kontynuuje ponowne uruchamianie lub gdy którakolwiek z zainstalowanych aplikacji nie działa.

Aby tam przejść, wyłącz smartfon, a później naciśnij zasilanie, aby ponownie uruchomić Huawei P20. Następnie przytrzymaj przycisk głośności natychmiast po wyświetleniu logo Huawei wyświetlanego po włączeniu ekranu. Naciskaj przycisk, aż pojawi się zapytanie sim-pin. Przejdź do pola “Tryb awaryjny”, które widzisz w lewym dolnym rogu ekranu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *