Gdzie jest opcja programisty w Samsung Note 20

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, możesz chcieć wiedzieć, gdzie jest opcja programisty na Samsung Note 20? Poniżej wyjaśnimy lokalizację opcji dla deweloperów, które dadzą Ci możliwość kontrolowania niektórych ukrytych funkcji, które możesz zmienić. Dzięki opcji programisty można kontrolować dodatkowe aspekty urządzenia, zmienić ustawienia lub włączyć debugowanie USB dla zaawansowanych funkcji będzie musiał włączyć ukryte menu dewelopera w ustawieniach.

 

Łatwo jest włączyć opcje programisty w Galaxy Note 20, który zajmuje tylko 5-6 dotknięć ekranu. Poniżej znajduje się przewodnik, jak włączyć opcje dla programistów w Samsung Galaxy Note 20.

 

Jak włączyć opcje programisty w Samsung Note 20

Najpierw przejdź do menu ustawień. Możesz również dostać się tutaj, przesuwając w dół paska powiadomień i dotykając tej samej ikony w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu wyświetlacza. Po przejściu do ustawień przejdź do “Informacje o urządzeniu” i wybierz “numer kompilacji”.

Po kilku dotknięć zobaczysz monit, a następnie naciśnij jeszcze cztery razy i gotowe. Następnie wybierz przycisk wstecz i wróć do oryginalnego menu ustawień podstawowych w Samsung Galaxy Note 20. Po powrocie do normalnych ustawień zobaczysz zupełnie nową opcję nad “O urządzeniu”.

Opcje dewelopera znajdują się tuż nad ustawieniem Informacje o urządzeniu, a dotknięcie spowoduje przejście użytkowników do wcześniej ukrytego menu dewelopera, które musi zostać włączone, aby uzyskać pełną funkcjonalność.

Po włączeniu opcji programistycznych w Samsung Galaxy Note 20 zobaczysz ustawienia skierowane do zaawansowanego użytkownika. Główną zaletą odblokowania opcji programisty jest możliwość zobaczenia ustawień, które nie są dostępne dla użytkowników standardowych. Podczas przeglądania opcji programisty zobaczysz niektóre opcje skali animacji ustawione na 1x. Obniżenie ich do 0,6x sprawi, że telefon będzie czuł się znacznie szybciej.

 

Czy należy włączyć opcje dla deweloperów?

Po włączeniu opcji programistycznych w Samsung Note 20 nie ma żadnych uszkodzeń, które zostaną wyrządzone smartfonowi. W opcjach dla programistów zobaczysz opcje, które są ukryte przez Google z jakiegoś powodu, ale ci, którzy chcą zmodyfikować swoje urządzenie, będą musieli uzyskać dostęp do kilku z tych ustawień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *