Gdzie jest budzik dla Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus?

Jeśli masz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, możesz zapytać, gdzie jest Budzik w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Zegar alarmowy Galaxy S20 i Galaxy S20+ Ma świetną robotę, aby cię obudzić lub przypomnieć o ważnych wydarzeniach. Zegar można również używać jako stopera, aby śledzić czas podczas biegu. Poniżej wyjaśnimy, gdzie znaleźć budzik w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Budzik w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus ma świetną funkcję drzemki, która jest świetna, zwłaszcza jeśli hotel, w którym przebywasz podczas podróży, nie ma budzika.

Ten przewodnik odpowie na Twoje pytanie, gdzie jest budzik w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

Gdzie jest budzik dla Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Aby utworzyć nowy alarm dotykowy Aplikacje > Zegar > Utwórz. Ustaw poniższe opcje na żądane ustawienia.

1 Czas: Dotknij strzałek w górę lub w dół, aby ustawić godzinę zabrzmienia alarmu. Dotknij am/pm, aby przełączyć porę dnia.
2 Powtórzenie alarmu: dotknij, które dni mają być powtarzane przez alarm. Zaznacz pole Powtórz co tydzień, aby powtórzyć alarm w wybranych dniach co tydzień.
Typ alarmu 3: Ustaw sposób, w jaki alarm brzmi po aktywacji (dźwięk, wibracje lub wibracje i dźwięk).
4 Sygnał alarmowy: Ustaw plik dźwiękowy odtwarzany po włączeniu alarmu.
5 Głośność alarmu: Przeciągnij suwak, aby wyregulować głośność alarmu.
6 Drzemka: Dotknij przełącznika, aby włączyć i wyłączyć funkcję drzemki. Dotknij drzemki, aby dostosować ustawienia drzemki, i ustaw INTERWAŁ (3, 5, 10, 15 lub 30 minut) i POWTÓRZ (1, 2, 3, 5 lub 10 razy).
7 Nazwa: Ustaw konkretną nazwę alarmu. Nazwa pojawi się na wyświetlaczu, gdy zabrzmi alarm.

 

 

Ustawianie funkcji drzemki

Dla tych, którzy chcą włączyć funkcję Drzemki Galaxy S20 po rozlegnięciu alarmu, dotknij i przesuń żółty znak “ZZ” w dowolnym kierunku. Funkcja drzemki musi być najpierw ustawiona w ustawieniach alarmu.

 

Usuwanie alarmu

Jeśli chcesz usunąć alarm w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, przejdź do menu alarmu. Następnie dotknij i przytrzymaj alarm, który chcesz usunąć, i kliknij Usuń. Jeśli chcesz wyłączyć alarm i zapisać alarm do późniejszego użycia, kliknij “Zegar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *