GALAXY S20 NIE WŁĄCZA SIĘ TYLKO WIBRATORY PRZEWODNIK DO ROZWIĄZANIA PROBLEMU

 

Jedną z kwestii, która wydaje się dziać się z Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus jest to, że niektóre razy Galaxy S20 nie włączy się i po prostu wibruje. Według niektórych wydaje się, że smartfon działa jak zwykle i czują wibracje, ale ekrany nie budzą się, gdy próbują go obudzić. Niektóre typowe sposoby, że Galaxy S20 nie działa jest to, że zasila się i będzie zasilać ponownie tuż po logo Samsung miga na chwilę. Może również pojawić się ostrzeżenie ekranu o pobraniu lub moddingu Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Głównym objawem będzie jednak ciągłe wibracje, a po podłączeniu ładowarki nie będzie powiadomienia o ładowaniu po jej wyłączeniu. Ale to może być ustalone i wyjaśnimy, jak rozwiązać ten problem, gdy Samsung Galaxy S20 nie włączy się tylko wibruje.

Naprawianie głównego problemu Galaxy S20 i Galaxy S20, gdy smartfon stale wibruje i podłączasz ładowarkę, nie będzie powiadomienia o ładowaniu po jej wyłączeniu, może wymagać otwarcia urządzenia i samodzielnego naprawienia rozwiązania zamiast płacić mnóstwo pieniędzy, wysyłając Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus do warsztatu.

 

Jak naprawić Samsung Galaxy S20 nie włącza się tylko wibruje problem

1. Wyłącz Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

2. Zdejmij tylną pokrywę Galaktyki

3. Wyjmij baterię ze smartfona

4. Za pomocą śrubokręta zdejmij śruby pod tylną pokrywą.

5. Teraz ostrożnie oddzielić wydaje lub dwa fałdy trzymając przód i tył urządzenia razem.

6. Po usunięciu całego tyłu znajdź zakrycie przycisku zasilania i usuń prawdziwy przycisk zasilania, który wygląda na biały

7. Za pomocą śrubokręta przesuń przycisk we wszystkich czterech kierunkach, aby go zgubić. Następnie podnieś płytkę drukowaną i usuń wszelkie potencjalne zabrudzenia lub kurz z poziomu przycisku lub płytki drukowanej.

8. Wymień baterię i spróbuj wysilić urządzenie, może to potrwać kilka prób, aby było to poprawne.

Jeśli działa z powrotem do telefonu, należy pamiętać, że przycisk może utknąć ponownie, więc może chcesz pozostawić zewnętrzne pokrycie przycisku zasilania wyłączone lub może być konieczne, aby uzyskać trochę twórczy z urządzenia, aby nadal go używać.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *