GALAXY S20 NIE POZOSTAJE W KONTAKCIE Z WIFI

Niektóre Samsung Galaxy S20 zgłosiły pewne problemy z połączeniem WiFi, mówiąc, że Galaxy S20 nie pozostaje podłączony do WiFI i zamiast tego przełącza się na dane telefonu. Jednym z powodów, dla których połączenie WiFi w Galaxy S20 ma problemy, jest słaby sygnał WiFi, który nie może już połączyć Galaxy S20 z Internetem.

Ale gdy sygnał WiFi jest silny, a Galaxy S20 WiFi nie może pozostać w kontakcie, istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Powodem, dla którego Galaxy S20 WiFi nie pozostaje w kontakcie, jest opcja WLAN do komórkowego połączenia transmisji danych, która jest aktywowana w ustawieniach Androida Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

Nazwa tych ustawień nosi nazwę “Inteligentny przełącznik sieciowy” i została zaprojektowana w Samsung Galaxy S20 w celu automatycznego przełączania się między Sieciami Wi-Fi i komórkowymi, takimi jak LTE, w celu budowania stabilnego połączenia sieciowego przez cały czas. Dobrą wiadomością jest to, że to ustawienie WiFi można dostosować, aby rozwiązać problem Galaxy S20 WiFi.

 

Napraw Galaxy S20 nie pozostając podłączony do WiFi Problem:

1. Włącz smartfon Galaxy S20.

2. Włącz komórkowe połączenie transmisji danych Samsung Galaxy S20.

3. Po włączeniu komórkowego połączenia transmisji danych przejdź do menu -> Ustawienia -> Bezprzewodowe.

4. Na początku strony zobaczysz opcję “Inteligentny przełącznik sieciowy”.

5. Odznacz tę opcję, aby uzyskać nie tak stabilne połączenie bezprzewodowe Samsung Galaxy S20 z routerem nadal w pozycji pionowej.

6. Teraz Twój Samsung Galaxy S20 nie będzie już automatycznie przełączał się między Wi-Fi a mobilnym internetem.

 

 

W większości przypadków powyższe instrukcje pomogą rozwiązać problem WiFi. Ale jeśli z jakiegoś powodu połączenie Galaxy S20 WiFi zostanie zakończone i automatycznie przełączy się na telefony Internet z uruchomionym “partycją pamięci podręcznej” powinno rozwiązać problem WiF. Ta metoda nie usuwa żadnych danych z Samsung Galaxy S20. Wszystkie dane, takie jak zdjęcia, filmy i wiadomości, nie są usuwane i bezpieczne. Funkcję “Wipe Cache Partition” można wykonać w trybie odzyskiwania systemu Android. Polecamy: Jak wyczyścić pamięć podręczną telefonu Galaxy S20

 

Rozwiąż problem wifi na Galaxy S20

1. Wyłącz Samsung Galaxy S20.

2. Przytrzymaj jednocześnie zasilanie, głośność i przycisk home.

3. Po kilku sekundach Galaxy S20 wibruje raz i zostanie uruchomiony tryb odzyskiwania.

4. Wyszukaj wpis o nazwie “wipe partycji pamięci podręcznej” i uruchom go.

5. Po kilku minutach proces został zakończony i możesz ponownie uruchomić Galaxy S20 z “restartem systemu teraz”.

.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *