Galaxy S20: Jak naprawić komunikat “Niewystarczająca ilość dostępnego miejsca”

Niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus isi wyświetlają komunikat “Niewystarczająca ilość dostępnego miejsca” podczas pobierania aplikacji lub robienia zdjęć.

Pierwszym sposobem naprawienia komunikatu Galaxy S20 “Niewystarczająca ilość dostępnego miejsca” będzie dowiedzenie się, jak ewentualnie dodać więcej pamięci do Galaxy S20. Innym zaleceniem byłoby usunięcie niechcianych obrazów i nieużywanych aplikacji w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

Po wyczyszczeniu miejsca w Galaxy S20 i nadal widzisz błąd “Niedostateczna ilość dostępnego miejsca” podczas aktualizacji lub podczas instalowania aplikacji, przejdź do ustawień i znajdź pamięć na liście System. Gdy to zrobisz, będziesz mógł sprawdzić, czy nadal potrzebujesz miejsca na smartfonie Galaxy. Poniżej znajduje się przewodnik, jak pomóc rozwiązać problem przy użyciu różnych rozwiązań.

Jak rozwiązać problem Galaxy S20 “Niewystarczająca ilość miejsca” dla aplikacji i obrazów z tymi rozwiązaniami:

• Jeśli Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus ma pełną pamięć wewnętrzną, możesz przenieść pliki w inne miejsce. Przejdź do pozycji Aplikacje > Moje pliki > Pamięć lokalna > Pamięć urządzenia i zaznacz pliki i foldery, które chcesz przenieść, zaznaczając pola obok nich. Następnie możesz wybrać alternatywną lokalizację, aby wysłać te obrazy i pliki, zaleca się wysyłanie tych plików na konto w chmurze, aby były bezpieczne.

• Ale dla tych, którzy zauważą, że pamięć wewnętrzna nie jest pełna w Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus i nadal widzisz komunikat o błędzie, sugeruje się usunięcie pamięci podręcznej. Wyłącz Galaxy S20. Następnie naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Zasilanie, Głośność i Początek. Po obejrzeniu logo Samsung z niebieskim tekstem odzyskiwania u góry puścić te przyciski. Pojawi się menu Odzyskiwanie i możesz użyć przycisku Zmniejszanie głośności, aby przewinąć w dół i wybrać partycję wyczyść pamięć podręczną, a następnie naciśnij przycisk Zasilania, aby ją zaznaczyć. Po zakończeniu użyj przycisków głośności, aby wyróżnić system ponownego uruchomienia teraz i zasilania, aby go wybrać i po ponownym uruchomieniu Galaxy S20 problem powinien zniknąć. Przeczytaj to, jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowy przewodnik, jak wyczyścić pamięć podręczną w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *