Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus: Jak rozwiązać problem z aparatem

Zarówno Samsung Galaxy S20, jak i Galaxy S20+ Plus mają wspaniały nowy aparat, niektórzy zgłaszali, że aparat nie wystąpił problem na swoich smartfonach. Donoszono, że kilka dni po normalnym użytkowaniu główny aparat Galaxy S20 zapewnia nieoczekiwany komunikat – “Ostrzeżenie: Aparat nie działa” – a aparat Samsung Galaxy S20 przestaje działać. Problem nie został rozwiązany po ponownym uruchomieniu urządzenia lub przywróceniu go do ustawień fabrycznych.

Poniżej wyjaśnimy kilka różnych sposobów, które możesz rozwiązać problem z aparatem w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

Jak naprawić Samsung Galaxy S20 Aparat failed problem:

• Uruchom ponownie Samsung Galaxy S20, może to rozwiązać problem z aparatem. Przytrzymaj przycisk “Zasilanie” i przycisk “Home” w tym samym czasie przez 7 sekund, aż telefon się wyłączy i wibruje.

• Przejdź do ustawień, otwórz Menedżera aplikacji, a następnie przejdź do aplikacji Aparat. Wybierz na Force stop, wyczyść dane i wyczyść pamięć podręczną.

• Następną próbą jest wyczyszczenie partycji pamięci podręcznej, może to rozwiązać problem z aparatem w Samsung Galaxy S20. Wyłącz smartfon, a następnie przytrzymaj i naciśnij jednocześnie przyciski Zasilania, Domu i Zwiększania głośności. Puścić wszystkie przyciski i czekać na ekran odzyskiwania systemu Android, aby pokazać się. Wyróżnij partycję Wyczyść pamięć podręczną za pomocą klawisza Zmniejszanie głośności i naciśnij klawisz Zasilania, aby wybrać tę opcję.

Po wypróbowaniu powyższych kroków, jeśli aparat zawiódł problem nadal dzieje się na Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, zaleca się skontaktowanie się ze sprzedawcą lub Samsungiem i poprosić o wymianę, ponieważ aparat jest uszkodzony i nie działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *