FIX GALAXY S20 “NIESTETY SAMSUNG GALAXY ZOSTAŁ ZATRZYMANY” BŁĄD

 

“Niestety Samsung Galaxy został zatrzymany” to częsty błąd na Samsung Galaxy S20. Głównym powodem, dla którego tak się dzieje, jest to, że istnieje błąd oprogramowania, który musi zostać naprawiony.

“Niestety Samsung Galaxy został zatrzymany” można ogólnie naprawić z przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy S20. W większości przypadków ta metoda rozwiąże problem, ale w ten sposób stracisz również wszystkie niezwiązanych z kopiami zapasowymi danych i opcje dostosowywania. Inną sugestią, jeśli powyższa metoda nie działa, jest wyczyszczenie pamięci podręcznej Galaxy S20, możesz przeczytać pełny przewodnik tutaj: Jak wyczyścić pamięć podręczną w Galaxy S20

Inną kwestią, z którą borykają się właściciele Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, jest to, że komunikat “Niestety Samsung Galaxy przestał” czasami odnosi się do konkretnej aplikacji, a nie do smartfona. Zamiast odinstalowywać i ponownie instalować aplikację lub czyścić jej pamięć podręczną zwykle rozwiązuje problem awarii aplikacji bez przeprowadzania przywracania ustawień fabrycznych.

 

Jak naprawić Galaxy S20 “Niestety Samsung Galaxy został zatrzymany” Błąd:

1. Włącz Galaxy S20

2. Przejdź do ustawień, a następnie menedżer aplikacji

3. Przesuń palcem w lewo, aby przejść do wszystkich aplikacji

4. Przeglądaj, aż znajdziesz “Samsung Galaxy”

5. Wyczyść pamięć podręczną, a następnie dane

6. Zresetuj Galaxy S20

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *