Ekran Samsung Note 20 nie włącza się (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, wydaje się, że ekran nie włącza się i po prostu pokazuje czarny ekran. Problem polega na tym, że przyciski Galaxy Note 20 zapalają się jak zwykle, ale ekran pozostaje czarny, a ekran nie włącza się. Ekran Samsung Note 20 nie włącza się w losowych godzinach dla różnych osób, ale częstym problemem jest to, że ekran nie budzi się. Zaleca się, aby najpierw podłączyć Galaxy Note 20 do gniazdka elektrycznego, aby upewnić się, że problem z ekranem, który się nie włącza, nie jest z powodu martwej baterii. Może być kilka możliwych powodów, że tak się dzieje i postaramy się dać ci różne sposoby, aby rozwiązać problem z ekranem Samsung Galaxy Note 20.

 

Naciśnij przycisk zasilania

Pierwszą rzeczą, która powinna być przetestowana przed jakąkolwiek inną radą, byłoby kilkakrotne naciśnięcie przycisku “Power”, aby upewnić się, że występuje problem z zasilaniem Samsung Galaxy Note 20. Jeśli po próbie przywrócenia zasilania smartfona i problem nie został rozwiązany, czytaj dalej resztę tego przewodnika.

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje wprowadzenie Samsung Note 20 w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

• Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Volume Up, Home i Power
• Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.
• Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.
• Po wyczyszczeniu partycji pamięci podręcznej uwaga 20 zostanie automatycznie ponownie uruchomiona

 

Przeczytaj ten przewodnik, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, jak wyczyścić pamięć podręczną na Samsung Note 20

 

Rozruch w trybie awaryjnym

Podczas uruchamiania Samsung Note 20 w “Trybie awaryjnym” Będzie działać tylko na wstępnie załadowanych aplikacjach, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy inna aplikacja była przyczyną problemów. Można to zrobić, wykonując następujące czynności:

1 Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania
2 Po wyświetleniach ekranu Samsunga puścij przycisk zasilania, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz Zmniejszania głośności.
3 Po ponownym uruchomieniu tekst trybu awaryjnego będzie widoczny w lewym dolnym rogu ekranu.

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując włączyć Samsung Galaxy Note 20 po naładowaniu, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem uszkodzenia. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona. Ale głównym problemem może być to, że przycisk zasilania nie działa na Samsung Galaxy Note 20.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *