EKRAN SAMSUNG GALAXY S20 NIE WŁĄCZA SIĘ: JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Niektórzy donoszą, że ekran Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie będzie włączony. Mimo że przyciski Galaxy S20 zapalają się jak zwykle, ale ekran pozostaje czarny i nic nie jest wyświetlane. Ekran Galaxy S20 nie włącza się w losowych godzinach dla różnych osób, ale częstym problemem jest to, że ekran nie budzi się.
Zaleca się, aby najpierw podłączyć Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus do gniazdka elektrycznego, aby upewnić się, że problem z ekranem nie włącza się z powodu martwej baterii. Może być kilka możliwych powodów, że tak się dzieje i postaramy się dać ci różne sposoby, aby rozwiązać problem z ekranem Galaxy S20.

 

Naciśnij przycisk zasilania

Pierwszą rzeczą, która powinna być przetestowana przed jakąkolwiek inną radą byłoby kilkakrotne naciśnięcie przycisku “Power”, aby upewnić się, że występuje problem z zasilaniem Samsung Galaxy S20. Jeśli po próbie przywrócenia zasilania smartfona i problem nie został rozwiązany, czytaj dalej resztę tego przewodnika.

 

Rozruch w trybie awaryjnym

 

Podczas uruchamiania Galaxy S20 w “trybie awaryjnym” Będzie działać tylko na wstępnie załadowanych aplikacjach, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy inna aplikacja była przyczyną problemów. Można to zrobić, wykonując następujące czynności:

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania w tym samym czasie

2. Po wyświetleniach ekranu Samsunga puścij przycisk zasilania, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz Zmniejszania głośności.

3. Po ponownym uruchomieniu tekst trybu awaryjnego będzie widoczny w lewym dolnym rogu ekranu.

Przeczytaj ten przewodnik, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, jak uruchomić Galaxy S20 w trybie awaryjnym i poza nim

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje, że Samsung Galaxy S20 przejdzie w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

1. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Volume Up, Home i Power

2. Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.

3. Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.

4. Po usunięciu partycji pamięci podręcznej Galaxy S20 automatycznie uruchomi się ponownie

Przeczytaj ten przewodnik, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, jak wyczyścić pamięć podręczną w Galaxy S20

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując włączyć Samsung Galaxy S20 po naładowaniu, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem uszkodzenia. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona. Ale głównym problemem może być to, że przycisk zasilania nie działa na Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *