Dodawanie ulubionych na Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus (przewodnik)

Jeśli znasz na pamięć numery kontaktowe wszystkich osób w twoim programie, dowiedz się, jak dodać ulubione na Samsung Galaxy S9 lub Galaxy S9 Plus, może nie być dla Ciebie najważniejsze! Z drugiej strony, jeśli masz setki kontaktów zapisanych w telefonie – jak większość użytkowników Androida – naprawdę można użyć uzyskania dostępu do konkretnych kontaktów szybciej niż inni. Jak można je wyróżnić w aplikacji Telefon, zastanawiasz się? Za pomocą opcji Ulubione, oczywiście!

W tym przewodniku pokażemy Ci, jak oznaczyć określone kontakty jako ulubione w Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus, aby dostosować listę ulubionych. Zrób to, a ludziom, którzy są dla Ciebie wabie, będzie o wiele łatwiej znaleźć się w porządku obrad. Przestań być sfrustrowany zbyt wielu kontaktów i zapomnieć o konieczności usunięcia tych, które dzwonisz tylko raz na jakiś czas!

Aby dodać ulubione na Samsung Galaxy S9 lub Galaxy S9 Plus Agenda …
Nie musisz przechodzić przez ustawienia ogólne urządzenia, jak można było się spodziewać! Wręcz przeciwnie, wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć Agendę, dokonać pożądanych wyborów i użyć dedykowanego symbolu do dodawania ulubionych. Oto dokładne instrukcje, aby dokładnie wiedzieć, jak postępować:

1. Przejdź do ekranu głównego Samsung Galaxy S9 Plus lub Samsung Galaxy S9;
2. Dotknij ikony aplikacji Telefon, aby ją podnieść;
3. Wybierz kartę Kontakty, aby wyświetlić pełną listę kontaktów zapisanych na urządzeniu;
4. Rozpocznij przeglądanie tej listy, aż znajdziesz pierwszy kontakt, który chcesz mieć na liście Ulubione;
5. Po wybraniu kontaktu wystarczy dotknąć tego symbolu reprezentującego gwiazdę w czerwonym kółku;
6. Kontakt zostanie automatycznie oznaczony jako Ulubiony i wymieniony na liście Ulubionych, więc możesz nadal robić to samo z innymi kontaktami.

 

Kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę na dodawanie ulubionych do Galaxy S9 lub Galaxy S9 Plus Agenda:
1. Możesz uzyskać te same wyniki, jeśli przejdziesz do listy kontaktów i po prostu wybierzesz ikonę gwiazdki obok nazwy kontaktu;
2. Po utworzeniu listy ulubionych wszystkie wpisy będą wyświetlane alfabetycznie;
3. Nie ma innej możliwości, aby konkretne kontakty były wymienione u góry, niż dodanie litery z początku alfabetu przed ich nazwami;
4. Jeśli chodzi o usuwanie kontaktów z ulubionych, wystarczy odznaczyć ikonę gwiazdy obok ich nazwisk, ze strony kontaktu każdej osoby – alternatywnie, możesz użyć opcji usuwania ze strony Ulubione.

Dzięki szczegółowym instrukcjom i dodatkowym szczegółom podanym powyżej, jesteś dobry, aby przejść i zacząć dodawać ulubione na Samsung Galaxy S9 lub Galaxy S9 Plus. Jeśli lubisz uczyć się z tego samouczka, pokazać pewną wdzięczność i podzielić się nim z innymi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *