Dlaczego emotikony nie są wyświetlane w moim Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus?

Niektórzy właściciele Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus donoszą, że nie widzą emotikonów na swoim smartfonie. Czasami emotikony nie pojawią się na Galaxy S20, jeśli nie masz zainstalowanego odpowiedniego oprogramowania obsługującego emotikony. Różne emotikony są dostępne za pośrednictwem różnych programów. Aby uzyskać dostęp do emotikonów we wbudowanej aplikacji sms-owej w Galaxy S20, wybierz w “Menu”, a następnie “Wstaw buźkę”.

 

System operacyjny

Jeśli widzisz, że niektórzy użytkownicy Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus mają dostęp do emotikonów, których nie masz, sprawdź, czy zaktualizowałeś swój system operacyjny. Można to zrobić, wybierając menu > Ustawienia > Więcej > Aktualizacja systemu > Aktualizacja systemu Samsung > Sprawdź teraz, aby sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna. Jeśli tak, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zaktualizować wersję androida. Nowsza wersja może dać dostęp do nowych emotikonów.

 

Różne oprogramowanie

Głównym powodem, dla którego emotikony nie działają na Galaxy S20, jest to, że oprogramowanie używane przez drugą osobę nie jest zgodne z oprogramowaniem galaxy S20. Przykładem tego jest, gdy aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych innej firmy może zawierać emotikony, które nie są obsługiwane przez domyślną aplikację do wysyłania wiadomości tekstowych na Androida używaną na S20, co oznacza, że emotikony nie będą wyświetlane. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu byłoby zwrócenie się do drugiej osoby wysyłającej emotikony o użycie różnych emotikonów, które współpracują z Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *