Dlaczego ekran Samsung Note 20 nie obraca się

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20 i chcą wiedzieć, dlaczego ekran Galaxy Note 20 nie obraca się lub akcelerometr przestał działać, wyjaśnimy poniżej. Ten problem występuje, gdy obrót ekranu jest włączony i włączony. Oznacza to, że ekran Samsung Note 20 obraca się nawet na stronie internetowej i utknął w pionie i nie idzie poziomo, gdy aparat jest przenoszony.

Inne typowe problemy, które były skierowane do ekranu Note 20 problem obracania jest to, że domyślna kamera pokazuje wszystko do góry nogami (tj. odwrócony) również wszystkie przyciski Galaxy Note 20 są do góry nogami. Jeśli żadna z poniższych metod nie działa, może wystąpić problem z oprogramowaniem z bieżącym oprogramowaniem i sugeruje się zaktualizować Samsung Galaxy 6 do najnowszego oprogramowania.

 

Jak naprawić ekran Samsung Note 20 nie będzie się obracał

Skuteczna metoda sprawdzania, czy żyroskop lub akcelerometr telefonu działa, wykonując autotest. Pomoże to zobaczyć, jaki jest prawdziwy problem, gdy ekran Uwaga 20 nie będzie się obracał. Można to zrobić, naciskając kod “*#0*#” (bez cudzysłowów) na konsoli wybierania numerów Samsung Note 20. Gdy jesteś na ekranie trybu serwisowego, dotknij “czujniki” i wykonaj autotest. Jeśli operator sieci bezprzewodowej wyłączył opcję dostępu do ekranu usługi, jedynym rozwiązaniem w tym miejscu jest zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych. Aby dowiedzieć się, jak przywrócić system ustawień fabrycznych Galaxy Note 20, przeczytaj ten przewodnik. Zaleca się również, aby najpierw sprawdzić ten problem u usługodawcy, ponieważ mogą wiedzieć już, że problem istnieje i mają dla Ciebie pewne rozwiązanie.

Innym out-of-the-box wskazówka od niektórych, że nie sugeruje robi jest uderzenie Samsung Note 20 z tyłu ręki, aby dać telefonowi delikatny wstrząs. Jeśli chcesz podjąć ryzyko, możesz to zrobić, po prostu uważaj
Ponownie, najbardziej zalecanym sposobem naprawienia, gdy ekran Uwaga 20 nie obróci się, jest ukończenie twardego resetowania. Ważne jest, aby pamiętać, że wykonując twardy reset Samsung Note 20, ten proces usunie i usunie wszystkie dane, aplikacje i ustawienia. Należy wywkprzeć notatkę 20, aby zapobiec utracie danych. Sposobem na tworzenie kopii zapasowych danych na Samsung Galaxy Note 20 jest przejście do Ustawienia > Kopia zapasowa & reset. Możesz dowiedzieć się, jak wykonać twardy reset w Notacie 20 za pomocą tego przewodnika, tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *